درباره کاریکس

کاریکس سریعترین و ارزان ترین راه ورود شما به تلفن های همراه و تبلت های تک تک ایرانیان می باشد.

کاریکس ارائه دهنده آسان ترین و کارآمد ترین سامانه موبایل سایت سازی برای کسب و کارها (شرکت ها، رستوران ها، فروشگاه ها و موسسات) سراسر کشور در خدمت کسب و کار ایرانیان می‌باشد که توسط سید سینا قاضی دزفولی راه اندازی شده است. کاریکس به منظور ایجاد یک پل ارتباطی دو طرفه بین صاحبان مشاغل و مشتریان کنونی یا بالقوه آنها ابزار هایی همچون بن تخفیف، باشگاه مشتریان و یا تجارت الکترونیک از طریق تلفن همراه را فراهم کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


اهداف

کاریکس قدرت واقعی و بی انتهای تلفن همراه هوشمند را برای رشد، پیشرفت و بهبود کسب و کار ها را به آسانی برای همگان فراهم میکند.

از دیگر اهداف کاریکس، توانمند سازی صاحبان کسب و کار در هر زمینه و با هر توان مالی برای ایجاد ارتباط هدفمند و اختصاصی با مشتریان خود می باشد.

چرا کاریکس؟

کاریکس به خلاقیت، نوآوری و تنوع موجود در بازار ایران احترام گذاشته و سامانه ایی را در اختیار همگان با سلایق متفاوت و خاص قرار داده است تا آزادانه موبایل سایت خود را طراحی و به مخاطبان عرضه کنند. علاوه بر امکان ساخت موبایل سایت های خلاقانه و اختصاصی آنچه کاریکس را متمایز میکند به این شرح میباشد:

بهره مندی از برخی خدمات کاریکس به صورت رایگان
عدم نیاز به دانش فنی و تخصصی
سریع و بدون انتظار و معطلی
ترویج و دسترسی موبایل سایت شما از ۷ روش موثر
تحلیل اطلاعات و آمار دسترسی
هزینه تمام شده کمتر نسبت به روش های دیگر

کاریکس چگونه کار می کند؟

استفاده از کاریکس نه تنها بسیار آسان و راحت میباشد، بلکه برای ساختن موبایل سایت خود به هیچ پیش زمینه یا دانش فنی خاصی نیاز ندارید. برای اطلاع کامل از روش کار با کاریکس به ویدیوی زیر توجه کنید.

مخاطبان کاریکس

کاریکس برای طیف وسیعی از مخاطبان طراحی شده است و ابزاری است که افراد مبتدی تا بسیار حرفه ای می توانند از آن بهره مند شوند. در زیر به برخی از مخاطبانی که می توانند از کاریکس استفاده نمایند اشاره می گردد:

فروشگاه های بزرگ و کوچک در کل کشور
مغازه ها در صنوف مختلف و مکان های متفاوت
رستوران ها و کافی شاپ ها
آرایشگاه ها و مزون ها
گالری ها ، نمایشگاه ها و آتلیه ها
شرکت های کوچک و بزرگ
صاحبان کسب و کار هر زمینه ای
تولید کنندگان و عرضه کنندگان خدمات
طراحان
هنرمندان در رشته های گوناگون
اساتید دانشگاه و پژوهشگران
...

فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

پاییز ۱۳۹۴ - تمام حقوق این سایت متعلق به کاریکس می باشد.