خدمات کاریکس

ایجاد موبایل سایت

کسب و کار ها همواره جهت اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط با مخاطبین خود اقدام به ایجاد وبسایت، گروه و صفحه در شبکه های اجتماعی و یا موبایل سایت های اختصاصی میکنند. این اقدامات مستلزم هزینه زیاد مالی و زمانی هستند و گاهی بدون ایجاد ارزش و بدون استفاده می گردند. از مهمترین دلایل شکست اینگونه پروژه ها، نبود اطلاعات کافی و از سوی دیگر عدم نمایش مناسب به روی تلفن های همراه بوده است چرا که این روز ها غالب مردم از طریق تلفن همراه خود به اینترنت متصل میگردند.

کاریکس به کسب و کارها این امکان را ارایه میکند که بدون هزینه اولیه، با اطلاعات موجود و به آسانی اقدام به ساخت موبایل سایت نمایند و آنرا با روش های متنوع به مخاطبین خود ارایه کنند.

اطلاع رسانی و بازاریابی

کاریکس به شما این امکان را ارایه می‌کند تا از طریق پنل خود موبایل سایت بسازید. موبایل سایت ها میتوانند دارای صفحات و بخش های متنوعی از قبیل «درباره ما»، «تماس با ما»،‌ «نقشه»، «صفحه محتوی»، «بن تخفیف» و یا «باشگاه مشتریان» باشند. پس از ساخت موبایل سایت،‌ میتوانید به روش های زیر به مخاطب های خود اطلاع رسانی کنید:

بارکد دو بعدی

بارکد دو بعدی (QR Code) و درج آن در محل کسب و کار،‌ پشت کارت ویزیت و یا تبلیغات چاپی از موارد مرسوم می‌باشند. با اسکن این بارکد، مخاطب به آدرس اختصاصی موبایل سایت شما فرستاده میشود و به صورت به روز از آخرین نسخه موبایل سایت و محتوی شما بهره‌مند میگردد.

کد تغییر مسیر

بارکد دو بعدیکد تغییر مسیر به آنهایی که وبسایت دارند این امکان را میدهد تا به آسانی بازدیدکنندگان وبسایت خود را که از طریق تلفن همراه هوشمند وصل شده اند به نسخه موبایل سایت مناسب صفحات کوچک (تلفن همراه) که توسط کاریکس ایجاد شده منتقل کنند.

شبکه های اجتماعی

به اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای ترویج موبایل سایت ها می باشد. ارسال آدرس موبایل سایت از طریق گروه های تلگرام و یا قرار دادن آدرس در پست های اینستاگرام میتواند مخاطب های شما را به موبایل سایت شما که بسیار مناسب صفحات کوچک (تلفن همراه) است راهنمایی کند.

موتور های جستجوگر

در صورتیکه مخاطب از طریق تلفن همراه جستجو کند،‌ ابتدا سایت ها و محتوایی را که مناسب صفحات کوچک (تلفن همراه) می‌باشند را در نتایج خود نمایش میدهند. کاریکس با بهره‌مندی از آخرین روش های SEO محتوی شما را به موتور های جستجو ارسال میکند.

دامنه اختصاصی

دامنه اختصاصی به شما این امکان را میدهد تا با ایجاد نامی اختصاصی (مثال: business.mobi و یا m.business.ir)‌ بتوانید به مخاطبین خود از طریق رسانه های عمومی همچون رادیو، تلویزیون و یا بیلبرد اطلاع رسانی کنید.

آدرس اختصاصی کوتاه

دامنه اختصاصی به شما این امکان را میدهد تا با ایجاد نامی اختصاصی (مثالبرای آنهایی که میخواهند بدون هزینه ایجاد دامنه اختصاصی با مخاطبین خود از طریق یک آدرس انحصاری، کوتاه و به یاد ماندنی در ارتباط باشند مناسب است. برای مثال: karx.ir/mobile/mybusiness

گالری موبایل سایت ها

یکی از راه های موثر، قرار گرفتن موبایل سایت شما در گالری موبایل سایت ها می باشد.

فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

پاییز ۱۳۹۴ - تمام حقوق این سایت متعلق به کاریکس می باشد.